Zvolených 0 lokalít

Dohodou

Inteligentný 4-izbový byt s garážou, dvoma balkónmi a technológiami bez kompromisov - Kožušnícka, Trenčín

Trenčín

ID 137794

Úžitková plocha 120m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

103 900 €

594 € / m2

Rodinný dom v tichej časti obce Petrova Lehota

Petrova Lehota

ID 137793

Úžitková plocha 175m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

99 900 €

799 € / m2

Rodinný dom v srdci obce Bobot na predaj!

Bobot

ID 137792

Úžitková plocha 125m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

153 000 €

2 040 € / m2

ZNÍŽENÁ CENA 3 izbový MEZONET v obľúbenej lokalite sídliska Juh | Trenčín

Halalovka, Trenčín - Juh I

ID 137362

Úžitková plocha 75m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

141 900 €

2 580 € / m2

Moderná kancelária v obľúbenej časti trenčína - Vinohrady - cena s DPH!!

Trenčín

ID 136420

Úžitková plocha 55m2

Typ nehnuteľnosti Kancelárie, admin. priestory

Dohodou

NOVÉ TEPLICE – pripravený developerský projekt | 5 RD / viac bytových jednotiek

Trenčianske Teplice

ID 135848

Úžitková plocha 1687m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

Dohodou

NOVÉ TEPLICE - stavebné pozemky v TOP lokalite - širšie centrum mesta Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

ID 134983

Úžitková plocha 534m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

150 900 €

1 910 € / m2

Novostavba -3 izbový byt neďaleko Trenčína

Trenčín

ID 133874

Úžitková plocha 79m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt