O nás - B10 realitná kancelária

Sme mladá realitná kancelária so žilinskými koreňmi, ktorá počas svojho fungovania rozšírila svoje pôsobenie po celom Slovensku. B10 svojím moderným fungovaním a širokým záberom služieb mení pohľad na svet realít. Našou filozofiou je nekonvenčný prístup k realitnej činnosti a vysoko profesionálny prístup k našim klientom.

Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. V súčasnosti v našej spoločnosti pracuje 98 maklérov zo všetkých kútov Slovenska. Bezproblémový chod B10 realitnej kancelárie a efektívnu prácu našich maklérov zastrešuje 20 interných zamestnancov na 5 oddeleniach.

Vízia realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Nedržíme sa skostnatelého prirovnania “náš zákazník, náš pán”, ale klient je pre nás partnerom, ktorého priateľsky, ale odborne sprevádzame realitným obchodom.

Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred. Vďaka službám B10 máte svoje bývanie pokope. Ak nás chcete spoznať osobnejšie, navštívte naše profily na sociálnej sieti FACEBOOK a INSTAGRAM.