Zvolených 0 lokalít

novinka

Dohodou

Investičný pozemok 2382m² s výhľadmi a potenciálom Lednické Rovne

Lednické Rovne

ID 138468

Úžitková plocha 2382m2

Typ nehnuteľnosti Iný poľnohosp. pozemok

novinka
exkluzívne

74 990 €

268 € / m2

Investičná príležitosť - Dom s bývalou prevádzkou

Púchov

ID 138467

Úžitková plocha 280m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka

172 000 €

800 € / m2

Rodinný dom s potenciálom v pokojnej lokalite – Nové Nosice, Púchov

Púchov - Horné Kočkovce

ID 138466

Úžitková plocha 215m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom