Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

550 €

9 € / m2

2 izbový byt na prenájom Martin - Priekopa

J. Marťáka, Martin - Priekopa

ID 138435

Úžitková plocha 62m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

Dohodou

Miesto pre Vaše podnikanie! - Priestory na prenájom v OC Zákamenné

Zákamenné

ID 138304

Úžitková plocha 119m2

Typ nehnuteľnosti Objekt pre obchod

exkluzívne

274 900 €

1 145 € / m2

MARTIN-STRÁNE 5 izbový rodinný dom na predaj

Martin - Podstráne

ID 138271

Úžitková plocha 240m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

850 €

12 € / m2

3 izbový byt na prenájom v novostavbe Byty-Košúty

Martin - Košúty

ID 137667

Úžitková plocha 73m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

72 500 €

3 816 € / m2

VKUSNE ZARIADENÝ apartmán v TOP lokalite v lyž. stredisku SNOWLAND Valča

Valča

ID 137093

Úžitková plocha 19m2

Typ nehnuteľnosti Apartmán

exkluzívne
rezervované

169 000 €

1 127 € / m2

REZERVOVANÉ-Rodinný dom na predaj - Ľubeľa

Ľubeľa

ID 136508

Úžitková plocha 150m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

79 900 €

86 € / m2

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Rakovo

Rakovo

ID 134811

Úžitková plocha 925m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

Dohodou

Slnečný stavebný pozemok - Necpaly

Necpaly

ID 134809

Úžitková plocha 454m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

55 000 €

108 € / m2

Stavebný pozemok na predaj - Necpaly

Necpaly

ID 134807

Úžitková plocha 507m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy