Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

250 000 €

2 453 € / m2

PODNIKAJTE TAM, KDE TO ŽIJE: Moderný priestor s výkladom v projekte TAMMI v Dúbravke

Pri Hrubej lúke, Bratislava-Dúbravka

ID 138225

Úžitková plocha 102m2

Typ nehnuteľnosti Obchodné priestory

novinka

237 000 €

3 369 € / m2

Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Landauova, Bratislava-Dúbravka

ID 138173

Úžitková plocha 70.35m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

770 €

12 € / m2

PARKOVANIE V CENE: Bývajte v novom priamo pri POLUSE!

Junácka, Bratislava-Nové Mesto

ID 138159

Úžitková plocha 63m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

299 000 €

2 471 € / m2

NOVOSTAVBA I 4-izbový rodinný dom - Pri Green Resort I Tepelné čerpadlo I Stropné chladenie I Južná orientácia

Senec, Senec

ID 137709

Úžitková plocha 121m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

Dohodou

Exkluzívny stavebný pozemok s potenciálom pre 3 bytové jednotky – Kráľovičove Kračany

Kráľovičove Kračany

ID 137677

Úžitková plocha 1170m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

480 000 €

5 161 € / m2

GORKÉHO - Veľkorysý 3-izbový byt v srdci Starého Mesta

Gorkého, Bratislava-Staré Mesto

ID 137676

Úžitková plocha 93m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne
rezervované

160 000 €

3 265 € / m2

REZERVOVANÉ I ŠTARTOVACÍ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU, BALKÓNOM, PARKOVACÍM STÁTÍM – MOST PRI BRATISLAVE

M. R. Štefánika, Most pri Bratislave

ID 137254

Úžitková plocha 49m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

360 000 €

1 161 € / m2

NADČASOVÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI HRÁDZI – HAMULIAKOVO

Dunajská, Hamuliakovo

ID 137029

Úžitková plocha 310m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

23 100 €

1 925 € / m2

Na predaj parkovacie státie v garáži s murovanou pivnicou – Rustaveliho ul.

Rustaveliho, Bratislava-Rača

ID 136679

Úžitková plocha 12m2

Typ nehnuteľnosti Garáž