Vyhľadávanie
-
-
Premýšľate nad predajom alebo kúpou nehnuteľnosti? Neviete sa rozhodnúť, či osloviť realitnú kanceláriu alebo realizovať obchod sami? Ak nechcete podstúpiť značné riziko pri obchode s Vašou nehnuteľnosťou, odporúčame Vám obrátiť sa na expertov z tejto oblasti a na základe našich bohatých skúseností Vám predstavíme základné výhody spolupráce s realitnou kanceláriou. Každý klient si však musí hneď v úvode uvedomiť, že pri procese predaja alebo kúpy nehnuteľnosti musí byť opatrný, pretože  môže prísť aj o strechu nad hlavou.
  1. Rýchlosť realizácie obchodu. Realitná kancelária Vám garantuje, že celý proces , či už kúpy, prenájmu alebo predaja nehnuteľnosti prebehne, čo najrýchlejšie a bez problémov. Každému klientovi je pridelený odborný poradca v podobe makléra, ktorý sa snaží uspokojiť individuálne požiadavky klienta od začiatku spolupráce, pri obhliadkach nehnuteľnosti, pri príprave právnych podkladov až po zápis  na katastri nehnuteľnosti . Na základe skúsenosti a znalosti realít Vás dokáže upozorniť na skryté vady, právne záväzky, ktoré nemusia byť na prvý pohľad viditeľné.
  2. Dosiahnutie najlepšej ceny. Len skúsený obchodník, ktorý je špeciálne školený na obchod s nehnuteľnosťami Vám môže garantovať, že Vaša nehnuteľnosť bude predaná, prenajatá alebo zakúpená za výhodnú predajnú cenu. Prácou realitnej kancelárie je uspokojenie všetkých zúčastnených strán pri obchode čo najvýhodnejšie a najbezpečnejšie. 
  3. Ochrana a diskrétnosť.  Aj pri ochrane a diskrétnosti klienta zohráva realitná kancelária dôležitú úlohu. Keďže obhliadky realizuje klient s maklérom, nie je potrebná osobná účasť predávajúceho, pretože všetku zodpovednosť preberá maklér, ktorý je školený na situácie, ktoré môžu nastať s nežiaducimi typmi klientov a pod. 
  4. Ušetrené peniaze na marketing. Každý majiteľ si musí pred zahájením predaja uvedomiť, že v dnešnej dobe je inzercia na kvalitných portáloch nákladná a drahá služba. Tieto náklady si ušetrí práve v prípade, že sa obratí na realitnú kanceláriu, ktorá služby propagácie nehnuteľnosti  zabezpečuje bezplatne. 
Presvedčili sme Vás o výhodách a bezpečnosti spolupráce s realitnou kanceláriou? Ak áno, kontaktujte nás!