exkluzívne
rezervované

1 390 €

12 € / m2

Nová lokalita- Skvelá komunita- 600m2 pozemok

Nitra

ID 138148

Úžitková plocha 119m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

180 900 €

1 809 € / m2

431 m2 pozemok- 4i dom- 11 minút od centra Nitry

Nitra

ID 138092

Úžitková plocha 100m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

211 900 €

2 381 € / m2

3i dom- 420 m2 záhrada- Novostavba

Nitra

ID 138091

Úžitková plocha 89m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

250 900 €

2 281 € / m2

Najžiadanejší 4i dom- až 600m² záhrada- Alekšince-Vinice

Nitra

ID 138090

Úžitková plocha 110m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

289 900 €

2 319 € / m2

5-izbový dom- Novostavba- Parking- Terasa- Klimatizácia

Nitra

ID 138089

Úžitková plocha 125m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom