Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

214 900 €

3 114 € / m2

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Martin - Košúty

ID 138172

Úžitková plocha 69m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

134 900 €

2 176 € / m2

3 izbový byt Vrútky výhodná cena

Vrútky

ID 138169

Úžitková plocha 62m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

novinka
exkluzívne

700 €

8 € / m2

2i. DIZAJNOVÝ BYT NA PRENÁJOM Štúrovo Námestie

Martin - Stred

ID 138168

Úžitková plocha 93m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

151 000 €

2 254 € / m2

3 izbový byt SEVER, výborná ulica

Martin - Sever

ID 138033

Úžitková plocha 67m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

179 000 €

2 754 € / m2

REZERVOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE REZIDENCIA KUBÍN!

Dolný Kubín

ID 137888

Úžitková plocha 65m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

1 €

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR (127,87 m²) V NOVOSTAVBE REZIDENCIA KUBÍN V CENTRE MESTA.

Matúškova, Dolný Kubín

ID 137887

Úžitková plocha 128m2

Typ nehnuteľnosti Administratívny objekt

exkluzívne

1 €

Na predaj byty rôznych veľkostí v bytovom dome REZINDENCIA KUBÍN

Matúškova, Dolný Kubín

ID 137886

Úžitková plocha 90m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

670 €

8 € / m2

Na prenájom 3 izbový veľkometrážny byt Nováková ulica

Novákova, Martin - Stred

ID 137885

Úžitková plocha 80m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

1 €

Veľký rodinný dom Turany

Turany

ID 137883

Úžitková plocha 350m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom