Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

274 900 €

1 145 € / m2

MARTIN-STRÁNE 5 izbový rodinný dom na predaj

Martin - Podstráne

ID 138271

Úžitková plocha 240m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

270 000 €

1 929 € / m2

4 izb. radový DOM, krásny pozemok - Ivanka pri Nitre

Nitra

ID 138266

Úžitková plocha 140m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

159 990 €

800 € / m2

Čiastočne prerobený rodinný dom v obci DVORNÍKY

Dvorníky

ID 138265

Úžitková plocha 200m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

249 990 €

2 273 € / m2

Rodinný dom pod HRADOM

Nitra

ID 138240

Úžitková plocha 110m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

Dohodou

APARTMÁNOVÝ DOM v Radave - 7 apartmánov na predaj

Podhájska

ID 138238

Úžitková plocha 200m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka

429 000 €

2 451 € / m2

Rodinný dom na Zobori v tichej časti priamo pod lesom

Nitra - Zobor

ID 138230

Úžitková plocha 175m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

novinka
exkluzívne

219 990 €

880 € / m2

Rodinný dom s krásnym pozemkom Čakajovce - Nitra (klenbová vínna pivnica)

Čakajovce

ID 138163

Úžitková plocha 250m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

1 €

Vymeňte mestský hluk za šum potoka: Rodinný dom v Belej s vôňou hôr a obrovským potenciálom!

Belá-Dulice

ID 138154

Úžitková plocha 150m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

210 000 €

1 935 € / m2

Moderný 4-izb. rodinný dom pri Nitre (tepelné čerpadlo)

Nitra

ID 138145

Úžitková plocha 109m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom