Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

320 000 €

3 487 € / m2

EXKLUZÍVNA PONUKA: Krásny 4 izbový byt na Vigľašskej ulici

Bratislava-Petržalka - Lúky

ID 138229

Úžitková plocha 91.78m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

novinka
exkluzívne

950 000 €

2 794 € / m2

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Pod Vachmajstrom, Bratislava-Nové Mesto

ID 138167

Úžitková plocha 340m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

novinka
exkluzívne

329 990 €

3 267 € / m2

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Žilina - Budatín

ID 138160

Úžitková plocha 101m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

195 000 €

2 074 € / m2

Veľký 4 izb. byt s balkónom (2x kúpeľňa) - Nitra, Klokočina

Nitra

ID 138042

Úžitková plocha 94m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

239 000 €

2 390 € / m2

TOP! 4 izb. byt, balkón, 100 m2 (šatník, 2x toaleta, 3x klíma, zariadenie)

Nitra

ID 138029

Úžitková plocha 100m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

Dohodou

Inteligentný 4-izbový byt s garážou, dvoma balkónmi a technológiami bez kompromisov - Kožušnícka, Trenčín

Trenčín

ID 137794

Úžitková plocha 120m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne
rezervované

218 000 €

2 595 € / m2

Priestranný 4 izbový byt - Solinky

Žilina

ID 137695

Úžitková plocha 84m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

195 990 €

1 849 € / m2

Luxusný byt nadštandardných rozmerov - 106m2 a 3 Loggie

Považská Bystrica

ID 134779

Úžitková plocha 106m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

exkluzívne

459 900 €

4 106 € / m2

POTENCIÁL NA GRÖSSLINGOVEJ - 4IZBOVÝ BYT PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Grösslingova, Bratislava-Staré Mesto

ID 129816

Úžitková plocha 112m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt