Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

305 000 €

4 841 € / m2

BJ7 - Ružinov - Jašíkova ulica Práve dokončený 3-izbový byt pripravený k nasťahovaniu

Jašíkova, Bratislava-Ružinov

ID 138307

Úžitková plocha 63m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne

Dohodou

Predaj kompletne zabehnutej gastro prevádzky HERBÁR – Staré Mesto, Bratislava

Bratislava-Staré Mesto

ID 137991

Úžitková plocha 65m2

Typ nehnuteľnosti Reštaurácia

exkluzívne

379 000 €

6 891 € / m2

JEINEČNÝ Loftový priestor s terasou v projekte ZWIRN – Košická ulica

Bratislava-Ružinov - Nivy

ID 137892

Úžitková plocha 55m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne
rezervované

450 000 €

2 885 € / m2

NOVOSTAVBA - 5i rodinný dom v nadštandardnom prevedení s garážou upraveným pozemkom a terasou

Ivanská, Malinovo

ID 137102

Úžitková plocha 156m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne
rezervované

269 900 €

4 217 € / m2

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Račianska, Bratislava-Nové Mesto

ID 137101

Úžitková plocha 64m2

Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt

exkluzívne
rezervované

205 000 €

131 € / m2

BEZKONKURENČNÁ cena na m2 VEĽKORYSÝ rovinatý pozemok na STAVBU RD - v žiadanej lokalite + všetky IS

Tomášov

ID 134999

Úžitková plocha 1569m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy