Zvolených 0 lokalít

490 €

18 € / m2

PRENÁJOM - PRÍJEMNÝ 1-IZBOVÝ BYT SLNEČNICE ul.Zuzany Chalupovej

Zuzany Chalupovej, Bratislava-Petržalka

ID 138119

Úžitková plocha 27m2

Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt

exkluzívne

459 000 €

180 € / m2

VEĽKÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM - STUPAVA ul.Lesná

Lesná, Stupava

ID 138101

Úžitková plocha 2554m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

180 000 €

2 338 € / m2

OBCHODNÝ PRIESTOR PETRŽALKA ul.Šustekova

Šustekova, Bratislava-Petržalka

ID 138030

Úžitková plocha 77m2

Typ nehnuteľnosti Obchodné priestory

exkluzívne

309 000 €

3 000 € / m2

RODINNÉ BÝVANIE S POTENCIÁLOM - KALINKOVO ul.Pekná

Kalinkovo

ID 137998

Úžitková plocha 103m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

140 000 €

2 704 € / m2

ÚTULNÝ A PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT ul. Školská

Školská, Šamorín

ID 137868

Úžitková plocha 52m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

379 990 €

1 402 € / m2

PRIESTRANNÝ DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM - ŠTVRTOK NA OSTROVE

Štvrtok na Ostrove

ID 136292

Úžitková plocha 271m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom