Zvolených 0 lokalít

novinka
exkluzívne

950 000 €

2 794 € / m2

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Pod Vachmajstrom, Bratislava-Nové Mesto

ID 138167

Úžitková plocha 340m2

Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt

novinka
exkluzívne

950 000 €

2 794 € / m2

Pod Vachmajstrom, Bratislava-Nové Mesto

ID 138164

Úžitková plocha 340m2

Typ nehnuteľnosti 5 a viac izbový byt

exkluzívne

900 €

18 € / m2

Prenájom | 2-izbový byt | Záhradnícka – Poľská ulica | 900 € + 200 € energie

Záhradnícka, Bratislava-Staré Mesto

ID 138155

Úžitková plocha 50m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

1 €

Stavebný pozemok s investičným potenciálom – Bratislava, Dúbravka

Jadranská, Bratislava-Dúbravka

ID 138134

Úžitková plocha 1730m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre bytovú výstavbu

exkluzívne

1 €

Rozvojový pozemok s existujúcou zástavbou – Jadranská ulica, Bratislava – Dúbravka

Jadranská, Bratislava-Dúbravka

ID 138133

Úžitková plocha 1730m2

Typ nehnuteľnosti Pozemok pre rod. domy

exkluzívne

329 000 €

228 € / m2

Rodinný dom Studienka | Veľký pozemok, nízke náklady, okamžitá príprava na bývanie

Studienka

ID 137875

Úžitková plocha 1444m2

Typ nehnuteľnosti Rodinný dom

exkluzívne

80 000 €

219 € / m2

Miesto, kde si viete vytvoriť vlastný kúsok pokoja – záhrada s potenciálom v Dunajskej Lužnej.

Dunajská Lužná, Dunajská Lužná

ID 137845

Úžitková plocha 365m2

Typ nehnuteľnosti Rekreačný pozemok

exkluzívne

279 900 €

5 089 € / m2

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Kvetná, Bratislava-Ružinov - Nivy

ID 137777

Úžitková plocha 55m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt

exkluzívne

253 000 €

3 776 € / m2

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Vietnamská, Bratislava-Ružinov - Trnávka

ID 137775

Úžitková plocha 67m2

Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt