Znížená cena Exkluzívne na predaj dom v Hornom Hričove

Predaj169 000 € 658 € / m2Pôvodný stav

Maklér

Jozef Veselý
0949833900
Pozrieť ponuku makléra

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v obci Horný Hričov s príslušenstvom.


Zastavaná plocha je 99m2 pričom jeho úžitková plocha je úctyhodných 257m2. Je kompletne podpivničený. Dom je v pôvodnom stave, ale veľmi zachovalý s možnosťou okamžitého bývania. Pozemok na ktorom sa nachádza nehnuteľnosť má výmeru 660m2.


Dispozične riešenie domu:

Dom je prístupný z úrovne dvora z čelnej strany domu vstupom cez vonkajšie jednoramenné vyrovnávacie schodisko cez vchodové dvere do zádveria s veľkým oknom orientovaným na sever, odkiaľ v priamom smere je vstup do špajze s okienkom a vpravo vstup do priestrannej pozdĺžnej chodby. Na chodbe sa nachádza postupne zľava vstup na otvorené schodisko vedúce na prvé nadzemné podlažie domu, potom nasleduje vstup cez dvere na schodisko, ktoré vedie do podpivničenej časti domu.


Ďalej na chodbe vľavo je zriadený vstup do samostatnej toalety s otvárateľným okienkom orientovaným na východ, ktoré zabezpečuje prirodzené vetranie a tiež dostatočné presvetlenie toalety a vstup do samostatnej kúpeľne s vaňou, v ktorej sa tiež nachádza okienko orientované na východ, zabezpečujúce vetranie a presvetlenie kúpeľne. Na konci chodby v priamom smere je vľavo vstup do izby s veľkým oknom orientovaným na juh a vpravo vstup do druhej obývacej izby tiež s veľkým oknom orientovaným na juh. Obidve izby sú nepriechodné.


Vpravo v chodbe je zriadený vstup do kuchyne s dvoma oknami orientovanými na západ a druhé na sever. Na prvom nadzemnom podlaží domu, ktoré je spojené s prízemím pomocou otvoreného schodiska sa nachádza opäť priestranná chodba, kde zľava je zriadený vstup do druhej samostatnej toalety s okienkom orientovaným na východ a druhej samostatnej kúpeľne s vaňou taktiež s okienkom orientovaným na východ.


Na konci chodby v priamom smere sú zriadené vstupy zľava do spálne s veľkým spoločným balkónom a sprava do druhej obývačky taktiež so vstupom na tento balkón orientovaným na juh. Od schodiska v priamom smere je zriadený vstup do detskej izby s dvoma oknami orientovanými jedno na západ a druhé na sever, ktoré zabezpečujú dostatočné presvetlenie priestoru. Všetky izby na poschodí sú nepriechodné. Vpravo od schodiska je zriadený vstup na hlavný balkón z čela domu orientovaný na sever.


Popis domu:

Dom sa nachádza v k.ú. obce Horný Hričov na slnečnom pozemku. Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Vykurovanie je zabezpečené pomocou plynového kotla čo nesporne znižuje náklady spojené s tepelným komfortom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť je pripravená na splnenie snov nového majiteľa, ktorý si môže dom zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Nespornou výhodou je vynikajúca dostupnosť. Dom sa nachádza len 9min cesty od Žiliny. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - potraviny, materská a základná škola, pošta, ihriská.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 86754

Cena: 169000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

ID inzerátu: 86754

Úžitková plocha: 257m2

Stav: Pôvodný stav

Balkón

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Tichá lokalita
Dobrá dostupnosť
Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Množstvo zelene
Vlastné parkovanie