4i rodinný dom, vhodná alternatíva na bývanie blízko BA,DS,SC

Predaj120 000 € 1 000 € / m2Čiastočná rekonštrukcia

Maklér

Ing. Nina Selecká
0949833900
Pozrieť ponuku makléra

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tento 4i rodinný dom v obci Nový Život, ako vhodná alternatíva na bývanie blízko Bratislavy, Dunajskej Stredy a Senca.


Rodinný dom je postavený na pozemku o rozlohe 937 m2 a jeho obytná plocha je 120 m2. Je podpivničený, s garážou a montážnou jamou, čiastočne prerobený, terasa, vybetónovaná povala, záhrada. Stavba je kvádrová.


V rámci rekonštrukcie bola prerobená hlave spálňa, obývačka s kuchyňou, vstupná chodba, kúpeľňa so samostatným WC. V týchto miestnostiach boli robené laminátové podlahy, dlažba, maľovka a zariadenie. Interiérové dvere sú menené okrem zárubní, pôvodné drevené okná, 10 ročná strecha. Dom má vlastnú studňu, kúri sa plynovým kotlom. Je pripojený na mestskú vodu, studňa je využívaná na závlahu záhrady.


DISPOZÍCIA

Vstupná chodba, obývacia denná časť s kuchyňou, komora z ktorej sa vychádza na povalu, kúpeľňa so samostatným WC, spálňa a 2 ďalšie izby.


LOKALITA

Obec Nový Život sa nachádza neďaleko Senca, 15 minút autom. Bratislava je vzdialená cca 30 minút a Dunajská Streda 20 minút. I keď je to rozlohovo menšia obec, nájdeme v nej reštauráciu, pizzériu, vinotéku, kaviareň, kaštieľ s pekným parkom, kam sa môžete vybrať napríklad aj na príjemnú letnú prechádzku.


TIP MAKLÉRA

Táto ponuka je vhodným riešením pre mobilných ľudí, ktorí chcú bývať v blízkosti 3 okresných miest a hľadajú niečo cenovo prijateľné, pričom by boli stále v blízkosti mesta. Rovnako ak ste nadšenci kľudnejšieho prostredia, ale zároveň máte radi aj ruch mesta, môže byť táto ponuka pre vás zaujímavá.

Teším sa na nových majiteľov!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 86676

Cena: 120000 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

ID inzerátu: 86676

Úžitková plocha: 120m2

Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti


Tichá lokalita
Dobrá dostupnosť
Pekný výhľad
Športové vyžitie