BEZBARIÉROVÝ RODINNÝ DOM (200m2) s 2 BYTMI so skvelou dispozíciou v TOP LOKALITE - Ružinov-Trnávka

PredajDohodou
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  118408
  • Úžitková plocha   200m2
  • Podlahová plocha   200m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Ružinov - Trnávka
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Terasa

Garáž

Špajza

Šatník

Obchody

Škola, škôlka

MHD


Občianska vybavenosť
Dobrá dostupnosť
Tichá lokalita
Kúpou voľný
Klimatizácia

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený, veľkorysý Rodinný dom pozostávajúci z 2 samostatných bytových jednotiek v pokojnej lokalite ružinovskej Trnávky s výbornou dostupnosťou do centra mesta.


Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane obvodových múrov a v jeho súčasnej podobe bol skolaudovaný v roku 2007. Dom sa predáva zariadený, pričom pri jeho zariaďovaní boli použité nadštandardné materiály (napr.: drevené podlahy, dubové dvere a zárubne, kuchyňa na mieru s kamennou pracovnou doskou a masívnymi dvierkami, nábytky z masívu).

Nehnuteľnosť zaujme predovšetkým svojou zaujímavou dispozíciou, ktorá ponúka rôzne spôsoby využitia, ale aj možnosť zobytnenia časti podkrovia.


Rodinný dom je postavený na pozemku s celkovou výmerou 357m2, pričom zastavaná plocha predstavuje 247m2. Dom má tvar písmena U a tvoria ho 2 samostatné 2i bytové jednotky, medzi ktorými sa nachádza záhrada s výmerou 61m2. Nádvorie od ulice má výmeru 49m2. Predná polovica domu smerom od ulice je osadená v dotyku so susediacimi rodinnými domami. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete.

 

Dispozícia domu:

BYT A (95,65m2) je prístupný od ulice a disponuje garážou (18,2m2) pre 1 auto. Do domu je možné vstúpiť hlavným vchodom alebo cez garáž. Následne sa z priestrannej vstupnej predsiene (8,25m2) presúvame do kuchyne (so špajzou) spojenej s jedálenskou časťou (spolu 22,95m2). Z jedálenskej časti je prístupná obývacia izba (23,3m2) s murovaným krbom, samostatné WC, spálňa (12,5m2) s vlastnou kúpeľňou s WC (7,6m2) a 2 šatníkmi (4,9m2 a 1,8m2). Z jedálenskej časti je prístupná polizba/šatník (7,55m2) odkiaľ je možný výstup do podkrovia. V prípade zobytnenia podkrovia by schodisko bolo situované na tomto mieste. Strop v dome je monolitický železobetónový a sú tam dovedené siete, takže jeho zobytnenie, vďaka ktorému by ste získali ďalšie 2 priestranné izby a príslušenstvo, by bolo relatívne jednoduché. V tomto byte je situovaný aj sklad záhradného nábytku a náradia (4,9m2) prístupný z garáže, resp. záhrady.

 

BYT B (85,85m2) sa nachádza v zadnej časti domu a prístup doň je zabezpečený cez záhradu. Zo vstupnej predsiene je prístupná spálňa (14,7m2) s vlastnou kúpeľňou s WC (8,25m2), ďalej priestranná a vďaka celej presklenej stene krásne presvetlená obývacia izba (32m2) s krbom, vedľa ktorej je situovaná kuchyňa (12,85m2) s jedálenským stolom a špajzou (1,75m2). Nachádza sa tu tiež samostatné WC (2,65m2).

 

Technické parametre:

-       Klimatizácia v spálňach a obývacích miestnostiach

-       Tienenie: vonkajšie rolety elektrické/manuálne ovládanie

-       Alarm v oboch bytových jednotkách

-       Garáž s elektrickou diaľkovo ovládanou bránou

-       Pórobetónové tvárnice PORFIX 300-375mm

-       Zateplenie polystyrénom 5cm

-       Podlahové teplovodné kúrenie + rebríkové radiátory v kúpeľniach


Lokalita: V blízkom okolí sa nachádzajú viaceré škôlky, škola, potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko, ale obrovským benefitom je pešia dostupnosť nákupných centier Avion, Ikea, OC Korzo alebo obľúbený Freshmarket. Na príjemné trávenie voľného času vám poslúži Kuchajda, ktorá sa nachádza taktiež v pešej dostupnosti. Rodinný dom sa nachádza v pokojnej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou do centra mesta, či na diaľničný obchvat. V pešej dostupnosti (cca 5min.) sa nachádzajú 3 zastávky MHD, vďaka čomu budúci majitelia nebudú odkázaní na dopravu autom. Samozrejmosťou je tiež kvalitná občianska vybavenosť.

 

TIP makléra: Nehnuteľnosť je výnimočná a zaujímavá vďaka rôznym možnostiam využitia, ktoré ponúka. Je ideálnou voľbou ako 2-generačné bývanie, kombinácia bývania s podnikaním, prípadne môže slúžiť výlučne na podnikateľské účely (kancelárie, súkromná škôlka a pod.). Podstatnou pridanou hodnotou domu je možnosť zväčšenia obytnej plochy vďaka zobytneniu už predpripraveného podkrovia. Za zmienku určite stojí absolútna bezbariérovosť domu a to už od ulice.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 118408

Cena: dohodou 

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku