RAČA - krásny 4i RODINNÝ dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, Žitná ul.

Predaj419 990 € 2 745 € / m2
Ponuku si práve pozerá 1 záujemca

Detail ponúkanej nehnuteľnosti

  • ID inzerátu  114659
  • Úžitková plocha   153m2
  • Podlahová plocha   153m2
  • Pivnica   13m2
  • Stav   Kompletná rekonštrukcia
  • Lokalita:   Bratislava-Rača
banner-picture

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti

Kuchyňa

Kúpelňa

Záchod

Garáž

Špajza

Drevené okná

Sprchový kút

Obchody

Škola, škôlka

MHD

Zateplený


Občianska vybavenosť
Kúpou voľný
Žiadaná lokalita
Dobrá dostupnosť
Športové vyžitie
Kompletná rekonštrukcia

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

B10 Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4i Rodinný dom na Žitnej ulici v Rači. Tehlový rodinný dom bungalového typu v tvare L prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012 a neskôr ešte v roku 2015. Nachádza sa na pozemku s výmerou 513m2, z ktorých približne 174m2 je zastavaných domom. Úžitková plocha domu (bez plochy pivnice je 153m2). Pivnica má výmeru 13,46m2. Záhrada má príjemnú JV orientáciu.


DISPOZIČNE dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa po pravej strane dostávame do jednej z troch izieb orientovaných na SZ. Táto izba (v súčasnosti pracovňa – 16,97m2) je priechodná a dostávame sa z nej do priestrannej obývacej izby (25,36m2) a do ďalšej miestnosti (15,83m2) - z tej je následne možný prechod do garáže, ktorá nie je využiteľná na parkovanie, ale skôr na uskladnenie sezónnych vecí. Vrátime sa opäť do predsiene, z ktorej sa ďalej dostávame po ľavej strane do kuchyne (8,48m2), za ktorou je špajza (2,64m2) a menšia kúpeľňa so sprchovým kútom (3,33m2). Záverom sa z predsiene ocitáme v jedálni (17,89m2), z ktorej je vstup do veľkej svetlej spálne (25,78m2). Za stenou spálne sa nachádza sklad (14,98m2). Pivnica je prístupná z kuchyne.


Rodinný dom vo veľmi dobrom technickom stave v obľúbenej lokalite s kvalitnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta v kombinácii s menšou záhradkou, ktorá si nebude vyžadovať priveľa starostlivosti. Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený.

EXTERIÉR menších rozmerov je tvorený jednoliatym kusom trávnika v kombinácii s okrasnými záhonmi, o závlahu ktorých sa stará automatický zavlažovací systém napojený na studňu. Pri vstupe na pozemok je prakticky vydláždená plocha určená na parkovanie, ktorá je od zvyšku pozemku oddelená živým plotom.


TECHNICKÉ PARAMETRE

Dom je napojený na všetky inžinierske siete a je vo veľmi dobrom technickom stave vďaka rekonštrukcii z roku 2012, v rámci ktorej došlo k dispozičným zmenám, výmene podláh a podložia pod nimi, vymenená bola plechová strešná krytina – Blachotrapéz, elektrické a vodovodné rozvody, plynový kondenzačný kotol IMMERGAS, kvalitné drevené okná JUST (3-sklo). Dom bol tiež zateplený kamennou vlnou/polystyrénom s hrúbkou 15cm.


LOKALITA: V pešej dostupnosti je široká občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu školy (základné a gymnáziá), škôlky, ihriská a športoviská, reštaurácie, kaviarne, puby, potraviny a iné služby. Neopomenuteľným benefitom je blízkosť lesov Malých Karpát, čo osloví najmä milovníkov prírody, ktorí radi trávia svoj voľný čas turistikou, či už pešou alebo na bicykli.

Dom sa nachádza na Žitnej ulici, pričom prístup k nemu je prostredníctvom Demänovskej ulice (slepá ulica), čím je zabezpečené dobré napojenie smerom do mesta. Veľkým benefitom je blízkosť električkovej trate, kde je zastávka vzdialená od domu len 250m.


TIP makléra: Pridanou hodnotou je blízkosť Malých Karpát, čím celá lokalita naberá na atraktivite. Alternatívne môže byť dom využívaný taktiež na podnikateľské účely, resp. ako sídlo firmy.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 114659

Cena: 419 990.00 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku