Moderná komunikácia

Náš tím školíme tak, aby sa stali majstrami marketingovej komunikácie. Dôležité je nielen profesionálne vystupovanie pri telefonovaní a na osobných stretnutiach, ale dbáme aj na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali dobré meno spoločnosti B10 a na svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.

Nesporným faktom je, že sociálne siete momentálne hýbu svetom. Rozhodli sme sa, že s nimi zahýbeme aj my v B10 vo svete realít. Na komunikáciu využívame nielen firemné profily, ale jednou z tém našej B10 akadémie je, ako viesť efektívnu komunikáciu na osobných profiloch. Takto dokážeme cez mnoho online kanálov zdieľať profesionálne videá a fotky nehnuteľnosti, pričom naše publikum si vie lepšie predstaviť fungovanie a životný štýl realitného makléra B10.

Moderné komunikačné marketingové nástroje sú pre nás cesta, ktorou sa chceme odlíšiť od zastaralých prístupov realitných kancelárii. Vďaka online video-obhliadkam, ktoré prekonávajú geografické hranice, máme aj zahraničných klientov, ktorí si touto cestou zabezpečili investičné bývanie.

Ak sa Vám naša vízia páči, pridajte sa k nám alebo zažite s nami zážitok z predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Neváhajte nás pri akejkoľvek otázke kontaktovať jednou z množstva možností.

Sledujte nás na sociálnych sieťach Instagram, FacebookYouTube.