Byty Košúty v Martine

1. 5. 2024

Vitajte v projekte BYTY KOŠÚTY, kde sa všetko dôležité stretáva priamo pod vašimi nohami!


Táto dynamická mestská časť Martina s pulzujúcim životom, je miestom, kde rodiny nachádzajú svoj domov a pocit komunity.


S nákupným centrom Campo di Martin, supermarketom Kaufland a ďalšími obchodmi, bankami a reštauráciami v blízkom dosahu, máte všetko, čo potrebujete na každodenný život. Neďaleko sa tiež nachádza základná škola s materskou školou Hurbanova a viacero škôl, čo robí túto lokalitu atraktívnou pre rodiny s deťmi.


Zdravotné potreby sú tiež uspokojené vďaka prítomnosti polikliniky, lekární a stomatologickej ambulancie. Pre voľnočasové aktivity sa ponúka široká škála možností, od plávania v Plavárni Sunny Hurbanova cez športové kluby až po príjemné prechádzky v okolí jazierka v Košútoch či návštevu detských ihrísk.


Táto lokalita je nielen o pohodlí a praktickosti, ale aj o kultúre. Vďaka svojej výnimočnej polohe len pár minút od centra mesta, Univerzitnej nemocnice, komorného divadla a ďalších dôležitých miest, je projekt BYTY KOŠÚTY ideálnym miestom pre život, prácu a oddych.


Projekt Byty Košúty prináša výnimočnú príležitosť pre váš krok k novému bývaniu s atraktívnym financovaním. Staňte sa súčasťou novej komunity už dnes s počiatočnou platbou 15 % z celkovej ceny pri podpise zmluvy.


Využite jedinečnú možnosť rozložiť si zvyšok platby až do momentu po kolaudácii, čím získate dostatočný čas na plánovanie vašich financií bez akéhokoľvek stresu.


Na výber máte z 1-izbových, 2-izbových a 3 izbových bytov, ktoré sa predávajú dokončené v štandarde. Budú mať hotové obklady, podlahy, dvere a kúpeľne. Samozrejmosťou je možnosť výberu farebného prevedenia.

Garážové parkovacie státia sa nachádzajú na prvom podzemnom podlaží a k dispozícii budete mať aj vonkajšie parkovacie miesta.