Laguna Beskyd - Bialsko Biala

20. 11. 2023

Investičné apartmány neďaleko slovenských hraníc


Správna lokalita a dostupnosť služieb je pri výbere investičnej nehnuteľnosti hlavnou prioritou. Apartmánový komplex Laguna Beskyd kúsok od mesta Bielsko-Biała je navrhnutý nie len ako dobrá investícia, ale aj ako miesto, kam sa budete so svojou rodinou radi vracať.


Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí radi po celodennom lyžovaní či bicyklovaní relaxujú vo wellnesse, tak vám tento developerský projekt stojí za záujem. Každá budova v sebe ukrýva SPA miestnosť s vyhrievanou relax zónou a saunou. V budove F sa nachádza vyhrievaný plavecký bazén, sauny, vírivky umiestnené na streche, masážne štúdio a bahenné kúpele.


Spoločne s apartmánom si môžete zakúpiť aj parkovacie miesto v podzemnej garáži, odkiaľ je samostatný prístup k výťahu a apartmánu. V každej budove sa nachádza fitness a sauna. V bloku budovy F, G a H se nachádza aj bazén a wellness centrum, skybar a vírivky s výhľadom na hory a jazero, obchody a reštaurácie.


Apartmány Laguna Beskyd sa nachádzajú pri jazere Żywieckie a sú približne 20 minút od mesta Bielsko-Biała. Pre svoju krásnu architektúru si mesto zaslúžilo označenie „Malá Viedeň“. Turisticky atraktívne okolie poskytuje zábavu v ktorékoľvek ročné obdobie. Neďaleko vzdialená hora Żar je vyhľadávaná najmä pre adrenalínové letné športy, ako napríklad paragliding. Beskydy sú vhodné aj pre pešiu turistiku, lyžovanie či snowboarding. Rodiny s deťmi ocenia vodné atrakcie pri jazere a stráženú pláž.


Prvá etapa projektu označené ako budova A je už vypredaná. Na predaj ponúkame bloky B, C, D, E, F, G a H.

Ak vás projekt Laguna Beskyd zaujal, ponuku apartmánov nájdete sem.


Sme licencovaný partner spoločnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., ktorá je distribútorom exkluzívnych projektov v Poľsku.