Relax Residence

16. 10. 2023

Investujte do Relaxu!


Investičné apartmány, alebo útulné bývanie pre jednotlivca v blízkosti známych kúpeľov v Rajeckých Tepliciach.


Vrámci developerských projektov B10 vám ponúkame na predaj 2-izbové byty a investičné apartmány v novovznikajúcom komplexe Relax Residence, ktorý sa nachádza v tichej lokalite s nezameniteľným výhľadom v rýchlo sa rozrastajúcom kúpeľnom meste obklopenom Rajeckou prírodou. Mesto ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako obchody, reštaurácie, lekárne, zdravotné stredisko... Dostupnosť do krajského mesta Žilina autom, aj autobusom či vlakom.


Každý byt bude vo vyhotovení štandard, vrátane kuchynskej linky a vstavaných elektrospotrebičov, k dispozícii bude mať 2x loggiu, v prípade prízemných bytov terasu. Pre vlastníkov bytov v Relax Residence bude tiež k dispozícii fitness, wellness či reštaurácia a to priamo v objekte, čo určite po namáhavom dni oceníte.


Rajecké Teplice sú známe najmä vďaka jedným z najlepších a rýchlo sa rozrastajúcich kúpeľov na Slovensku, avšak ponúkajú toho oveľa viac. Nekonečno športových možností vďaka okolitej prírode určite pri svojom novom apartmáne oceníte. No a čo je lepšie na relax po náročnom dni, než zájsť si do už spomínaných kúpeľov v antickom štýle, prípadne do pivných kúpeľov? Rajecké Teplice majú tiež svoj vlastný pivovar Flamm, ktorý okrem výborného piva ponúka tiež skvelú kuchyňu a v neposlednom rade aj pivné kúpele.