Rezidencia Slnečná

13. 10. 2023

Rezidencia Slnečná je developerský projekt realizovaný v spolupráci s B10 realitným centrom, ktorý vyrastá v meste Bánovce nad Bebravou. Novostavba bude ponúkať obyvateľom 70 bytových jednotiek. Projekt je atraktívny najmä výhodnou občianskou vybavenosťou pre rodiny. Projekt Rezidencia Slnečná je nové moderné bytové sídlisko, ktoré sa nachádza v atraktívnej lokalite a ponúka skvelé bývanie pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a komfortné bývanie v centre mesta. Polyfunkčný objekt buduje aj komerčné priestory pre obchody a služby na prízemí.


Na svoje si prídu aj investori!


V ponuke je 70 bytov, ktoré sú moderné a navrhnuté tak, aby sa priestor využil čo najefektívnejšie. Nájdete tu 1-izbové byty s podlahovou plochou od 41 m2, ale aj 2-izbové byty vo výmere od 62 m2 a priestrannejšie 3-izbové byty, ktoré ponúkajú priestor od 84 m2. Každý byt má k dispozícii balkón a ponúka vlastné parkovanie či už na vonkajšom parkovisku alebo v parkovacom dome priamo v objekte.


V Rezidencii Slnečná si môžete vybrať zo širokej ponuky bytov rôznych veľkostí a konfigurácií, ktoré zodpovedajú potrebám a vkusu každého. Z týchto dôvodov môže kúpa nehnuteľnosti v Rezidencii Slnečná byť pre mnohých ľudí výhodnou voľbou, ktorá poskytuje kvalitné bývanie v bezpečnej lokalite s výhodnými finančnými možnosťami a investičným potenciálom.