B10 akadémia

Realitná akadémia B10 je forma online vzdelávania, ktorá posúva nielen geografické hranice, ale potenciálnym maklérom prináša efektívnu a modernú cestu k dosiahnutiu svojich cieľov na realitnom trhu.

Ako každé podnikanie, aj podnikanie s nehnuteľnosťami je živý organizmus a je potrebné posúvať veci vpred. V tíme B10 máme veľa šikovných ľudí, ktorí sa neustále podieľajú na vylepšovaní interného systému. Výsledkom našej marketingovej stratégie je vzdelávací koncept pre začínajúcich maklérov - B10 AKADÉMIA.

Cieľom B10 akadémie, je online vzdelávanie, ktoré slúži ako príručka pre štart nového makléra. V krátkych videách zhrnutých do niekoľkých tém prevádzame začínajúcich realitných maklérov a odovzdávame im odborné a praktické skúsenosti. Sprievodcami B10 akadémiou sú najlepší makléri z nášho tímu. Práve preto sa nám podarilo vytvoriť vzdelávací materiál, ktorý dokáže pomôcť zoznámiť sa s realitným trhom aj úplným začiatočníkom a naštartovať ich na úspech v obchode s realitami.

Systém je sofistikovaný a prístup do neho udeľuje po predchádzajúcej konverzácii s uchádzačom o maklérsku pozíciu regionálny riaditeľ danej oblasti, nakoľko B10 je realitná sieť s pobočkami po celom Slovensku.

Ak sa chceš aj ty zapojiť do vzdelávania s B10 AKADÉMIOU a stať sa súčasťou tímu B10, neváhaj vyplniť náš osobnostný test na tomto odkaze. Osobnostný test